Розпочався сезон в українському регбійному вищому дивізіоні

Автор: Турій Роман

07 May, 2014 09:26

Поділитись публікацією
Розпочався сезон в українському регбійному вищому дивізіоні

Розпочався сезон в українському регбійному вищому дивізіоні, у якому виступає івано-франківська команда «Роланд».

Цього року чемпіонат буде розіграний у два етапи: перший етап пройде за регіональним принципом у західній, центральній, східній і південній зонах. На другому етапі по дві кращі команди з західної і центральної зон та переможці східної і південної зон розіграють звання чемпіона України серед команд суперліги, інші команди позмагаються за медалі чемпіонату у вищій лізі.

У західній зоні на першому етапі позмагаються сім команд: крім наших земляків, бронзовий призер минулорічного чемпіонату хмельницький «Оболонь-Університет», багаторічний призер чемпіонатів України львівський «Сокіл»,  рівненська команда «Рівне» -ДЮСШ-4, тернопільський «Терен», «Батяри» із Львова і дебютант чемпіонату команда ужгородського університету УжНУ.

Свою першу гру прикарпатці провели у Львові, де зустрілись із рівнянами. Якщо у першому таймі гра проходила на рівних і лише одна «спроба» давала перевагу рівненським регбістам 19:12, то другий тайм виявився вдалішим для рівненців, які зуміли скористатись неузгодженими діями франківських захисників, що і принесло їм впевнену перемогу з рахунком 41:24. Найрезультативнішим у грі був капітан команди Віталій Кузнєцов, який приніс своїй команді 14 очок. Крім нього також відзначились успішними «спробами» Роман Пізнюк і Іван Рекечук.

Другу гру «Роланд» провів у м.Чопі проти команди УжНу з Ужгорода. Перевага наших земляків проти дебютантів чемпіонату була очевидною. По три рази у «заліковому полі» суперників відзначились Віталій Кузнєцов і Назар Карач, по разу – Володимир Хлібкевич, Іван Рекечук, Андрій Щербанюк, Олег Свирид і Степан Боніковський. Останній ще чотири рази не схибив при пробиванні «реалізації». У підсумку, рахунок 65:7 вивів «Роланд» на третє місце у західній зоні чемпіонату України.

Свою наступну гру у західній зоні «Роланд» проведе у Івано-Франківську проти хмельницького «Оболонь-Університету» 24 червня.