Розрив між Порошенком і Зеленським у другому турі зменшується – соціологи

Автор: Вадим Войтик

24 Лис, 2021 18:59

Розрив між Порошенком і Зеленським у другому турі зменшується – соціологи

При моделюванні другого туру президентських виборів розрив між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком скорочується, а рейтинг Порошенка має тенденцію до зростання. 

Читайте також: Зеленський, Єрмак і друзі таємно літали гвинтокрилами ДСНС на відпочинок на Франківщині - ЗМІ (ВІДЕО)

Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова, проведеного з 11 по 17 листопада

“В. Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з П. Порошенком отримав би 26% голосів усіх опитаних або 54% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, П. Порошенко — відповідно 22% і 46%”, – пишуть соціологи.

Як свідчать дані Центру Разумкова, за результатами аналогічного опитування, що проводилося наприкінці липня-на початку серпня 2021 року, за Зеленського серед усіх опитаних готові були голосувати 28% серед усіх опитаних. А  частка тих, хто готовий голосувати за Порошенка, суттєво зросла – з 17% до 22%.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 11 по 17 листопада 2021 року методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів.

Соціологи опитали 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...