«Розумна» жіноча каблучка надійде у продаж восени

Автор: Вадим Войтик

20 Чер, 2014 06:58

Поділитись публікацією
«Розумна» жіноча каблучка надійде у продаж восени

Екс-співробітниця американської інтернет-компанії eBay Христина Меркандо створила компанію Ringly, яка займається розробкою електронних пристроїв, зокрема – «розумного» кільця, яке оповіщає свого власника про те, що йому телефонують або що він отримав sms.

Ідея кільця, поєднаного з мобільником, прийшла Христині Меркандо в голову через те, що вона занадто часто пропускала важливі дзвінки, тому що її телефон знаходився десь глибоко в сумці.

Ідея, загалом, «жіноча», і саме кільце виглядає відповідно – як звичайна ювелірна прикраса. Коли хтось дзвонить власниці Ringly, або вона отримує повідомлення, або навіть хтось просто «лайкає» її фотографію в Instagram, кільце гуде і світиться. Для розмежування можна закріплювати різні типи сигналів за різними типами сповіщень: вібрація або світіння, і якщо світіння – то його колір може бути різним.

Кільце працює від акумулятора і витримує без зарядки 2 – 3 дні. Пристрій сумісний зі смартфонами на базі iOS і Android.

Торік Меркандо вже отримала під розробку своєї ідеї близько $ 1 млн від ряду інвестиційних фондів – First Round Capital, Andreessen Horowitz, PCH, і тепер вона і інший співзасновник їх молодої компанії Логан Манро сподіваються залучити ще $ 60 тис. для запуску виробництва першої партії «розумних» кілець.

Теги: