РРО та система обліку для закладу від Poster

23 Кві, 2021 15:27

РРО та система обліку для закладу від Poster

Торгові точки, невеликі магазини, ресторани, кафе і багато інших закладів зобов’язані замовляти автоматизацію і використовувати наявні системи, спрямовані на вирішення численних проблем в обліку і безпеці.

Раніше доводилося використовувати громіздкі каси і фіскальні реєстратори, але сьогодні є можливість застосовувати простий планшет, де буде встановлена ​​програма Poster POS.

Додаток одночасно гарантує роботу складського і фінансового обліку, а також дозволяє проводити всі необхідні касові операції. Ознайомитися з пропозицією можна тут за посиланням, де є 15 днів активації безкоштовного режиму. Він допоможе оцінити весь функціонал і можливості програмного рішення.

Переваги РРО від Poster

Впровадження РРО регулюється законом. З початку 2022 року, кожен підприємець зобов’язаний вести всі операції з готівковим або безготівковим розрахунком за допомогою РРО. Але немає необхідності використовувати величезні реєстратори, тому що передбачено ефективне рішення Poster POS з наступними перевагами:

  1. Швидка відправка чеків. Немає необхідності купувати дорогі реєстратори і додатково їх обслуговувати. Відправлення чеків в податкову службу доступно всього за кілька кліків;
  2. Повноцінний облік. Підприємець отримує весь необхідний функціонал, щоб вести облік підприємства;
  3. Звіти у один клік. У будь-який момент можна сформувати будь-які звіти щодо тих чи інших показників бізнесу.

Фахівці в будь-якому випадку нададуть допомогу і дадуть рекомендації щодо подальшого використання сервісу. Застосовуючи Poster POS, підприємці виключають необхідність покупки дорогого торгового обладнання, не витрачаючи додатково кошти на обслуговування і покупку нових деталей. При цьому Poster гарантує точність і стабільність результатів.

Додатковий функціонал і можливості Poster POS

Співробітники закладів отримують зручний інструмент для роботи. Офіціантам, барменам, бариста і іншим співробітникам тепер не потрібно «спілкуватися» з касовим апаратом. Вони будуть більше часу приділяти гостям, в той час як Poster дозволить оптимізувати роботу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс додається меню з картинками, є додаткові функції редагування замовлення і багато іншого.

За бажанням підприємством можна буде керувати з дому завдяки хмарним рішенням. Панель адміністратора включає всі необхідні інструменти для створення звітів і редагування бухгалтерських показників. Перш ніж зважитися на покупку необхідно ознайомитися з програмним проектом за посиланням joinposter.com, активуючи безкоштовний режим тривалістю 15 днів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...