Рудик сказала, що я голосував не так, як треба, – голова обласного “Голосу” Тищенко йде з партії, за ним пішли інші

Автор: Турій Роман

04 Сер, 2021 10:35

Рудик сказала, що я голосував не так, як треба, – голова обласного “Голосу” Тищенко йде з партії, за ним пішли інші
Голова Івано-Франківськлї обласної організації партії “Голос” Володимир Тищенко заявив, що прийняв рішення скласти повноваження голови установи а також вийти з партії.

Читайте також: У Чехії зіткнулися пасажирські потяги. Є загиблі і поранені

Про це він написав вранці 4 серпня у Фейсбуці. За його словами, внутрішні конфлікти в партії на центральному рівні вимагали проведення конференції, переобрання лідера партії та фракції у Верховній Раді. Коли цей процес почав відбуватися – виявилося, що йде узурпація влади, пише “Галка”. 

“Партійне керівництво начебто прислухалося до осередків та призначило дату з’їзду. Разом з тим почало робити все, щоб демократичний з’їзд не відбувся. У ручному режимі почали змінюватися керівники осередків та створюватися нові, головами яких стали лояльні люди до керівництва партії. Як один з делегатів з’їзду, я не підтримав ні виключення з партії «неугодних» нардепів, ні зміни до статуту, ні виключення з політради представників Львівщини Ростислава Добоша та Черкащини Віктора Євпака. Але голосів вистачило, щоби голова партії отримала повністю підконтрольну політраду
Після з’їзду Кіра Рудик зателефонувала. Сказала, що бачила на камерах відеоспостереження, що я голосував не так, як треба (?!). Мовляв, я був зобов’язаний голосувати так, як вона сказала, а не так, як мені хочеться”, – зазначив Тищенко.

Він запевнив, що насправді зобов’язаний лише тим людям, яких переконав долучитися до партії, та виборцям, які підтримали «Голос» в Івано-Франківській області на місцевих виборах.
“Я приєднався до партії «Голос» тоді, коли її основними принципами були прозорість і чесність. Партія позиціонувала себе, як політсила з демократичним підходом до політики. На жаль, Кіра Рудик відступила від цих принципів. Їй вдалося усунути від управління людей, які створювали партію, вона поставила власні амбіції вище за ідеологічні цінності. В результаті: таки отримала кишенькову партію, але втратила довіру більшості її членів і головне – довіру своїх виборців.
Я не збираюся перетворюватися в чиюсь маріонетку і відмовляюся брати участь в тих токсичних процесах, які відбуваються вже в кишеньковій партії «Голос». Тому я виходжу з партії і складаю повноваження голови Івано-Франківської ТОП «Голос». «Голос» – R.I.P”, – заявив Тищенко.
Після заяви Тищенка в мережі почали з’являтися публічні заяви про вихід з “Голосу” інших місцевих активістів партії – зокрема Владислава Гузія та Марата Воробйова.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...