Руками і ногами: 8-річний хлопчик склав три кубики Рубіка найшвидше у світі (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

21 Бер, 2021 13:52

Руками і ногами: 8-річний хлопчик склав три кубики Рубіка найшвидше у світі (ВІДЕО)

8-річний Атарва Бхат з Індії встановив світовий рекорд по швидкісному збиранню кубиків Рубіка. Йому вдалося скласти 3 головоломки менше ніж за 2 хвилини. Для цього він використовував і руки, і ноги. 

Атарва встановив рекорд ще 9 грудня 2020 року, але підтвердили і зареєстрували його у Книзі Гіннеса лише кілька днів тому. Хлопчик зібрав 3 кубики Рубіка розміром 3х3 за 1 хвилину 29 секунд. Це на 6 секунд швидше за попереднього рекордсмена, інформує “24 канал”.

Вписати своє ім’я в Книгу рекордів Гіннеса він вирішив, коли дізнався, що Всесвітня асоціація кубика забрала офіційний статус у змагань по збиранню кубиків ногами. Під час пандемії хлопчик почав активно тренуватися. Крім вправлянь з кубиками, Атарва займався ще й духовними практиками – медитацією та візуалізацією свого досягнення.

Навчання ніколи не було важким, тому що мені це подобалося. Я вважаю, що любов до того, що ти робиш, полегшує тренування або роботу над досягненням своїх цілей. Мої батьки завжди підтримували мене, – розповів хлопчик.

Атарва каже, що продовжуватиме тренуватися, аби вдосконалити свої навички та побити власний рекорд. Тепер він прагне зібрати 3 кубики менше ніж за хвилину.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...