Руслан Марцінків “построїв” Теплий дім

Автор: Застава Максим

06 Jan, 2020 11:43

Руслан Марцінків “построїв” Теплий дім

Днями, вперше з часу свого обрання на посаду, міський голова Руслан Марцінків зустрівся з колективом КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”. Саме таку назву отримав колишній ЄРЦ на інавгураційній сесії поточного скликання.

Читайте також: 40 тисяч з міського бюджету отримала ФОП за ями, які на фото і відео копали чиновники

Марцінків довів до трудового колективу своє нове бачення щодо підприємства. Зокрема, вимогу щодо скорочення кількості підрядних організацій. Наразі там працює понад півтисячі працівників.

Нагадаємо, КП “МІУК” є наразі єдиним міським підприємством, яке не має заборгованості по податках і зарплаті, а також єдиною міською структурою, яка віднедавна погоджує здійснення всіх фінансових операцій безпосередньо з мерією.

МІУК (у найближчому майбутньому “Теплий дім”) розпочав процедуру погодження всіх поточних платежів з секретарем міської ради Віктором Синишиним. Відповідна вимога міститься в затверджених на останній сесії міської ради статутних документах підприємства.

Керівництво підприємства беззастережно виконує відповідну норму та докладає всіх зусиль, аби неминучі бюрократичні затримки не стали на заваді забезпеченню належності та повноті послуг з утримання будинків, сплаті податків, оплаті праці та роботи підрядних організацій.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry