Руслан Марцінків: відміняти антитерористичну операцію не можна

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2014 13:15

Поділитись публікацією
Руслан Марцінків: відміняти антитерористичну операцію не можна

Уже протягом двох днів триває активна фаза антитерористичної операції (АТО), яка проходить в Донецькій області. Росія відреагувала на АТО своєрідно, оголосила про нові військові навчання поблизу кордону із Україною, а представники Союзу Федерації заявили про те, що 29 квітня на засіданні будуть піднімати питання про введення миротворчих військ на територію України. Окрім того, постійний представник РФ в ООН Віталій Чуркін завив, що Росія має право в будь-який момент ввести війська на територію України, оскільки такий дозвіл Володимиру Путіну уже надав Союз Федерації.

Читайте також: А чому не через Прозоро? – Франківці оцінили лот мера, який виставив офісне крісло на аукціон для ЗСУ

У зв’язку із цим окремі народні депутати заявили, що варто було би призупинити АТО, оскільки є загроза вторгнення на територію України. Зокрема про це у своєму Фейсбуці написав Віктор Балога.

Таку ідею не підтримує народний депутат Руслан Марцінків, про це він повідомив у коментарі www.galka.if.ua. За його словами, Україна повинна продовжувати АТО.

«Треба проявити рішучість. Сьогодні влада, на жаль, проявляє не рішучість. І ще, потрібно бути готовим до війни», – говорить Руслан Марцінків.

Окрім того, він відзначає, що українці повинні бути готові до того, аби протистояти проявам сепаратизму.

«Українці повинні бути готовими давати відсіч. Чому не пройшов сепаратизм у Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві? Та тому що громада просто не дала сепаратизму підняти голову», – відзначає народний депутат.

За його словами, сьогодні Володимир Путін відстоює ідею федералізації. Наступним кроком, як і в Криму може бути приєднання до Росії. Йому потрібні формальні приводи для того, щоби вести свою «терористичну діяльність».

«Наприклад, питання двомовності – це абсолютно надумане питання. Проте його розігрують і заявляють, що в Україні притісняють російськомовних людей. Це абсолютна неправда», – говорить Руслан Марцінків і додає, що сьогодні «ми опинились на грані двох світів: російського і європейського, українці повинні бути готовими, що протистояння між Україною і Росією – це протистояння не на тиждень чи на місяць, а можливо, на кілька років».

Теги: