Руслана розповіла в Європарламенті, що перемир’я з Росією не існує

Автор: Турій Роман

09 Sep, 2014 14:05

Поділитись публікацією
Руслана розповіла в Європарламенті, що перемир’я з Росією не існує

Співачка та активістка Руслана, яка допомогла звільнити 16 військовополонених на Донбасі, дала прес-конференцію у Європарламенті у Брюсселі, під час якої гостро заявила про необхідність надання військової техніки Україні та введення жорстких санкцій проти Росії.

В рамках прес-конференції Руслана закликала Європарламент вводити санкції доти, поки Росія не відведе останнього солдата з території України та її кордонів. Представниця Євромайдану розповіла, що перемир’я не існує. Воно було порушено неодноразово та Росія продовжує вводити нові війська в Україну, повідомляє ТСН.

Також на прес-конференції Руслана підкреслила, що весь світ зараз має чітко розуміти, що російська армія працює з групами диверсантів, яких навчають російські спецслужби. Ці диверсійні групи здатні на будь-які неадекватні дії. Вони створюють хаос в Україні, який вже починає виходити за кордони однієї країни, один із прикладів тому – падіння малайзійського боїнга.

“Ми так очікуємо, що Європа почує мій голос сьогодні і надасть всю можливу військово-технічну допомогу у будь-якій формі під будь-якими формулюваннями так швидко, наскільки лише можливо обійти формальні процедури. Тому що мова йде про життя людей. Під час військових дій загинуло вже майже 3000 людей. Скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася? Ми боролися за європейський вибір. Не вбивайте у нас цю надію!” – звернулася до Європарламенту Руслана.

Крім того, за свою активну соціальну діяльність у цьому році Руслана номінована на премію Європейського парламенту ім. А. Сахарова “За свободу думки”.

Нагадаємо, Руслана підозрює політиків у грі стосовно подій на Сході України. Співачка впевнена, що зупинити вогонь в країні легко.