Руслана спростувала кремлівські наклепи

Автор: Турій Роман

05 Sep, 2014 14:35

Поділитись публікацією
Руслана спростувала кремлівські наклепи

Руслана розповіла, що зараз кремлівська пропаганда масово тиражує на власних ресурсах  провокативну дезінформацію про неї. Начебто активістка більше не підтримує українську владу.

Співачка написала на своїй сторінці у Facebook про відверту брехню, яку поширюють російські ЗМІ у заголовках: ” Символ Евромайдана певица Руслана: Я ошиблась, поддерживая власти Украины”.

Руслана запевнила, що не існує подібної цитати в жодному її виступі. І вона ніколи не говорила, що помилилась, підтримуючи нинішню владу, як і не говорила , що підтримує чи не підтримує її взагалі.

Співачка зазначила: “Я підтримую Українську Державу і її Незалежність. І все, що допомагатиме нам бути єдиними і суверенними, я буду підтримувати. Зараз для мене найвищий пріоритет – зберегти життя моїх співвітчизників”.

“Путінська Росія, подібно гігантському плазуну, намагається заковтнути нашу землю , яка їй по всьому видно, що не по зубах.Так буває, коли ненажерливий хижак на смерть давиться своєю жертвою, не в стані її перетравити. Але помирає і хижак, і жертва”, – зазначає Руслана.

“Це бурхливе “шоу” спостерігатимуть “вдячні глядачі”, які дуже “стурбовані” здоров’ям жертви та апетитом хижака. І радітимуть, що змія вже не залізе в їхнє тихе болото. Ми ще можемо рятувати свою землю і свій народ. І я намагаюсь це робити. Як вмію і як можу. Мені не потрібні слова підтримки, але я вас дуже прошу не давайте розповсюджуватись брехні і не давайте згаснути вогнику надії.

Ці мої слова прочитає, мабуть, пара-сотня людей. А кремлівська дезінформація зараз тиражується на повну котушку пропагандистської машини, щоб максимально дискредитувати мої заклики, які і без того викликають внутрішній спротив і непорозуміння. Я хочу зруйнувати матрицю, нав’язану нам ззовні і підтриману всередині. Вчитуйтесь у слова і судіть по діях”, – пише Руслана з Донбасу, де на даний момент є волонтером.