Руслана Василюк: Зараз діє не радянська система, є співвласники будинку, які теж мають нести відповідальність за його утримання

Автор: Турій Роман

29 May, 2014 16:18

Руслана Василюк: Зараз діє не радянська система, є співвласники будинку, які теж мають нести відповідальність за його утримання

Сьогодні дуже не простий час для співробітників ЄРЦ у зв’язку із аномальними опадами.

Читайте також: У Франківську почали лікувати 300-річний дуб та інші дерева-довгожителі (ФОТО)

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказала директор комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр».

За її словами, зливи, які останнім часом проходять на території міста наробили шкоди. Особливо багато нарікань мешканців Івано-Франківська на дахи будинків, які протікають.

«Кожна людина думає, що протікає лише її дах, але насправді таких проблемних будинків у місті дуже багато. Роботи з ремонту виконуються, але не можна зробити все і одразу, особливо у такий економічно скрутний час, коли немає належного фінансування», – каже Руслана Василюк.

Окрім того, за її словами, дуже багато залежить від мешканців, а саме від того, чи вони приймають участь в утриманні своїх будинків.

«Зараз діє не радянська система, є співвласники будинку, які теж мають нести відповідальність за його утримання», – відзначає директор ЄРЦ і додає, що нажаль є мешканці, які не хочуть приймати участь у ремонті своїх будинків на паритетних засадах.

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry