Руслана закликає світових лідерів дати дієву відповідь Путіну

Автор: Турій Роман

18 Jul, 2014 12:59

Поділитись публікацією
Руслана закликає світових лідерів дати дієву відповідь Путіну

Співачка Руслана невтомно продовжує закликати світових та українських лідерів припинити закривати очі на дії Путіна.

Після страшної трагедії зі збитим пасажирським літаком, у результаті якої загинуло 295 осіб, зокрема 154 голландці, артистка разом з іншими киянами поклала квіти та свічки до посольства Нідерландів у столиці, передає “Українська правда”.

За даними українських силовиків, літак “Боінг-777” збили з установки “Бук” терористи, яких забезпечує зброєю Росія. Керівництво РФ же поклало на Україну відповідальність за катастрофу.

“Шановні гаранти суверенітету та цілісності України, європейські друзі та союзники, світові лідери та партнери .Скільки часу ви ще будете закривати очі на відверту агресію та порушення всіх писаних та неписаних правил з боку Путінської Росії? Невже недостатньо анексії Криму, неогеноциду кримських татар, бойових ударів з прикордонних територій на південному Сході України, “зелених чоловічків”, танків, БТРів, зенітних комплексів і останнє нововведення Кремля” – потужні ракетні комплекси в руках терористів?” – звернулася Руслана у своєму Facebook.

“Може досить експериментів із знищенням нашого суверенітету та безпеки всього світу!? Треба дати дієву відповідь тим, хто порушив наші права на життя, мир і спокій”, – наголосила співачка.