Ryanair зменшує кількість багажу, яку можна взяти з собою в салон літака безкоштовно

Автор: Людмила Баран

06 Вер, 2017 16:30

Ryanair зменшує кількість багажу, яку можна взяти з собою в салон літака безкоштовно

Лоукост Ryanair змінює багажну політику. Велику ручну поклажу доведеться здавати в багажний відсік літака. 

З 1 листопада 2017 року, щоб заохотити більше пасажирів до купівлі реєстрованого багажу та зменшити кількість клієнтів з двома одиницями ручної поклажі, Ryanair вносить  зміни до правил, передає сайт Lowcostavia.

Вагу реєстрованого багажу збільшено з 15 до 20 кг. Ціна однієї одиниці реєстрованого багажу зменшиться з €35 до €25 (за сумку до 20 кг).

Лише пасажири, що придбали послугу пріоритетної посадки (Priority Boarding), а також ті, що купили квитки у тарифах Plus, Flexi Plus & Family Plus, будуть мати змогу взяти на борт два  предмети  ручної поклажі –  звичайний (55см x 40см x 20см) та маленький (35см x 20см x 20см).

Всі решта пасажири зможуть взяти на борт лише одну меншу сумку ручної поклажі, а більшу сумку обов’язково доведеться здавати в багажний відсік перед посадкою у літак. Це безкоштовно.

У воротах перед посадкою будуть дві черги: клієнти, що придбали Priority Boarding з двома одиницями ручної поклажі та інші пасажири з однією ручною поклажею.

Під час бронювання авіаквитка пріоритетна посадка коштує €5. Послугу можна додати і  після бронювання за €6 (до 1 години від запланованого часу вильоту через додаток Ryanair).

Нова політика щодо багажу почне діяти з 1 листопада і буде застосовуватися до всіх бронюваннь, навіть якщо вони здійснені до вересня.

Якщо пасажири без послуги пріритетної посадки відмовляться розміщувати ручну поклажу в багажний відсік, пасажирам буде відмовлено у перевезенні і їх не пустять на борт (без відшкодування).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...