Рятувальники подбали про безпеку самотніх літніх людей

Автор: Людмила Баран

09 Oct, 2014 10:31

Поділитись публікацією
Рятувальники подбали про безпеку самотніх літніх людей

Івано-франківські рятувальники 8 жовтня завітали у територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Працівники пожежно-рятувальної служби розповіли літнім людям про статистику пожеж та надзвичайних ситуацій по місту та області, про найтиповіші причини виникнення вогневих випадків у помешканнях та способи їх уникнення, нагадали правила поводження із газовими та електропобутовими приладами. А щоб усе викладене залишилося у пам’яті слухачів, їм роздали листівки на протипожежну тематику, передає прес-служба ДСНС.

рятувальники пенсіонери

Проблемі безпечної життєдіяльності своїх підопічних у територіальному центрі надають надзвичайно великого значення. Адже лише свідоме ставлення до власної безпеки може запобігти багатьом трагедіям в оселях літніх людей.

У ДСНС області стверджують, що завдання пожежно-рятувальної служби сьогодні полягає не лише у гасінні пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а у тому, щоб проводити серед різних верств населення масово-роз’яснювальну роботу щодо безпечної поведінки заради збереження найціннішого – людського життя. Потенційно найбезпораднішими перед лицем вогню були і залишаються літні люди, особливо ті, котрі з якихось причин є самотніми.