Рятувальники привітали колегу-ветерана з 80-літтям

Автор: Людмила Баран

12 Бер, 2015 19:32

Поділитись публікацією
Рятувальники привітали колегу-ветерана з 80-літтям

Працівники Управління ДСНС в області привітали ветерана пожежної охорони Ярослава Гвоздєвського з 80-річним ювілеєм.

Зважаючи на поважний вік ветерана, представники ДСНС завітали до помешкання Ярослава Гвоздєвського. Зустріч від­булася у не­вимушеній до­маш­ній ат­­мосфері. Ветерану вручили сувеніри з символікою служби та вітальну адресу від начальника Управління ДСНС в області Володимира Чернецького, повідомляє прес-служба ДСНС.

ЯрославаГвоздєвський 33 роки свого життя присвятив службі в пожежній охороні. За сумлінне виконання службових обов’язків він нагороджений сімома медалями, двома нагрудними знаками, багатьма почесними грамотами та подяками. А у 1977 році Ярославу Володимировичу було присвоєно звання «Ветеран праці».

1987 року Ярослав Гвоздєвський вийшов на пенсію. Однак, не уявляв себе без улюбленої служби, а тому ще 12 ро­ків – до 1999-го – пропрацював диспетчером та ін­структором професійної пожежної частини №35 з охорони Івано-Франківського обла­сного музично-драматичного театру.

Колектив Управління ДСНС в об­ласті стверджує, що не забуває своїх ветеранів і пишається ними, адже вони є гордістю пожежно-рятувальної служби і своїм прикладом підтверджують, що пожежно-рятувальну службу вибирають за покликом серця.