Рятувальники проводять рейди на берегах річок області

Автор: Людмила Баран

06 Aug, 2014 13:04

Поділитись публікацією
Рятувальники проводять рейди на берегах річок області

Не всі прикарпатці дотримуються правил безпеки під час відпочинку на водоймах. З початку року в області зареєстровано уже 24 випадки загибелі на воді, серед загиблих – одна дитина.

Щоб запобігти подальшим трагедіям, рятувальники проводять профілактичні рейди місцями масового відпочинку людей на водоймах, пише управління ДСНС.

Основні правила безпеки для відпочивальників залишаються незмінними: правильний вибір місця для купання, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Дорослим необхідно особливо ретельно піклування про безпеку дитини під час відпочинку на березі водойми.

Крім того, рятувальники роздали застережливі листівки та спеціальні головні убори з символікою служби для захисту. Такі заходи за ініціативи керівництва Управління ДСНС в області будуть проводитися й надалі, адже людське життя – найбільша цінність, тому до його збереження потрібно ставитися надзвичайно відповідально.

рятувальни відпочинок