Рятувальники розповіли школярам про вимушених переселенців

Автор: Турій Роман

05 Sep, 2014 10:03

Поділитись публікацією
Рятувальники розповіли школярам про вимушених переселенців

Із початком нового навчального року відновилася вже традиційна співпраця прикарпатських рятувальників та педагогів, метою якої є підвищити обізнаність школярів у сфері безпеки життєдіяльності, навчити їх запобігати біді і правильно діяти у випадку різних надзвичайних ситуацій.

Урок з безпеки життєдіяльності, котрий провели працівники Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області для третьокласників Івано-Франківської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням німецької мови, окрім традиційних для такого заняття тем, мав яскраве патріотичне забарвлення. Активно обговорювалися не лише правила поведінки у різних життєвих випадках, а й ситуація у нашій країні.

Дітям розповіли про вимушених переселенців, котрих воєнне лихоліття вигнало зрідних домівок та змусило шукати спокою та миру на Західній Україні. Саме на Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області покладено завдання зустріти прибулих та розмістити їх у тимчасові місця проживання. Тому до рятувальників вимушені переселенці звертаються зі своїми проблемами і отримують усю необхідну допомогу.

Нинішні проблеми в країні, виявляється, хвилюють не лише дорослих. Усю теплоту маленьких душ і сердець восьмирічні діти вклали у малюнки, котрі, вірять вони, отримають солдати, які воюють на буремному Сході за безхмарне мирне небо, незалежність та територіальну цілісність нашої Вітчизни.

Малюнки, можливо, дещо наївні, проте просякнуті незламною впевненістю у непереможність української армії, любов’ю до своєї землі та гордістю за воїнів, котрі зі зброєю в руках відстоюють наші життя і свободу. Усі роботи за першої-ліпшої нагоди будуть передані нашим воякам як символ того, з яким нетерпінням та надією на них чекають вдома, кажуть в прес-службі обласного МНС.

Тематичні заходи з безпеки життєдіяльності й надалі проводитимуться у загальноосвітніх навчальних закладах області. Вони, без сумніву, допоможуть прикарпатським школярам свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя.