Рятувальники в ігровій формі вчать дітей правил безпеки життєдіяльності

Автор: Турій Роман

19 Jun, 2014 07:46

Поділитись публікацією
Рятувальники в ігровій формі вчать дітей правил безпеки життєдіяльності

Літо – це час, коли у ігровій формі можна донести до дітей важливу інформацію, кажуть рятувальники. Саме з такою метою вони і відвідали дитячий табір «Зорі Придністров’я».

Начальник відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС в області майор служби цивільного захисту Христина Перцович розповіла дітям про кількість пожеж, котрі реєструються на Прикарпатті, їх основні причини та жахливі наслідки, нагадала правила безпеки життєдіяльності, котрих необхідно дотримуватися завжди, а особливо – у літній відпочинковий період. У дітей виникало багато запитань, на які вони отримували ґрунтовні і вичерпні відповіді.

Та найцікавіше для глядачів було ще попереду. Бойове розгортання вогнеборців, гасіння умовної пожежі, огляд пожежного автомобіля – усе це справило на школярів незабутнє враження. Окрім того, провели конкурс на одягання бойового одягу пожежника-рятувальника, а переможці, звісно ж, не залишилися без подарунків.

Друга частина святкового дійства проходила у приміщенні актового залу табору. Юним відпочивальникам роз’яснили та навіть детально показали, як користуватися вогнегасником. Напрочуд цікавим виявився конкурс малюнка на тему безпеки життєдіяльності, котрий пройшов під гаслом «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай!» Найкращі художники теж отримали призи.