Саакашвілі у Бурштині закликав людей об’єднуватися проти Ахметова та влади, яка його захищає (ФОТО)

Автор: Турій Роман

22 Лют, 2017 15:00

Поділитись публікацією
Саакашвілі у Бурштині закликав людей об’єднуватися проти Ахметова та влади, яка його захищає (ФОТО)

22 лютого на Прикарпатті перебуває екс-голова Одеської ОДА, політик Міхеіл Саакашвілі.

Читайте також: На виборах в Грузії партію Саакашвілі поведе співак Кікабідзе

Зокрема у Бурштині він провів зустріч з працівниками Бурштинської ТЕС. Гість говорив про підрив енергетичної безпеки держави компаніями Ахметова та соціальний захист працівників його підприємств, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

Як відомо, бурштинці вимагають росту зарплат та повернення БуТЕС у державну власність, натомість керівники кажуть, що у енергетиків й так високі доходи.

“Декілька днів тому ми були на Волині, там та ж сама ситуація, вони розповідають про збитки, та те що в них (Ахметова) немає грошей хоча ми всі розуміємо що це брехня”, – сказав Саакашвілі.

Крім того у своєму виступі політик наголосив, що фірми донецького олігарха не піклуються про екологію.

Здалася дивною Саакашвілі і позиція держави щодо торговельної блокади, адже виходить, що влада захищає інтереси ТЕС Ахметова і відповідно, його доходи. Він наголосив, що продукція тієї є БуТЕС, яка працює на вугіллі, йде на експорт, тобто під загрозою лише прибутки бізнесмена. Також екс-голова Одеської ОДА заявив, що за гроші Ахметова утримуються депутати і чиновники Адміністрації Президента.

“Всі ці розмови про те, що якщо не буде антрациту (вугілля) – зупиниться вся енергетика, то ось цифри…Лише 12,5 % виготовленої в країні електрики формується з антрациту. Нам з телевізора розказують абсолютну брехню”, – сказав політик.

Натомість народ залякують відключеннями. Тому він закликав, аби люди об’єднували проти влади та проти монополії Ахметова.

“У однієї людини в кишені і енергоресурси, і виробничі потужності, і мережі, і комісія, яка встановлює тарифи, і влада України і президент України – вони всі в кишені Ахметова. Крайні – ці працівники та народ”, – додав Саакашвілі.

Натомість директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар через прес-службу підприємства наголосив, що установа працює без скорочень, а зарплата у працівників – висока.

«Мені не зрозуміло, звідки у Саакашвілі такі дані. В нас не те що нема скорочень, в нас зараз 24 людини в процесі оформлення в оперативний персонал. Середня зарплата на Бурштинській ТЕС складає 10730 грн, а в квітні буде планове підвищення в середньому на 15%», – зазначив Андрій Шувар.

Текст: Віталій ЯКОВИШИН