Садки міста закривають на літо. У черговий садок беруть лише окремих малят і лише при наявності довідки з місця роботи батьків

Автор: Турій Роман

24 May, 2014 10:38

Поділитись публікацією
Садки міста закривають на літо. У черговий садок беруть лише окремих малят і лише при наявності довідки з місця роботи батьків

Напередодні літа у батьків чиї діти відвідують садки виникла проблема – адміністрація ДНЗ повідомляє їм про те, що садочки влітку працювати не будуть. Одні не працюватимуть 1,5 місяці, інші два місяці. При цьому, як виявляється не всіх дітей беруть до чергового садка.

Читайте також: У Франківську кличуть на дискусію "Не/рівності: жінки та чоловіки"

Про це виданню www.galka.if.ua повідомили батьки, діти яких відвідують садок «Зернятко».

Вони розповідають, що з кожної групи садка мають право відвідувати черговий садок лише двоє дітей. При цьому приводом для запису у черговий садок може стати лише довідка із місця роботи батьків про те, що у них не передбачена відпустка в літній період.

Батьки обурені, кажуть, що окремі з них працюють неофіційно і відповідно таку довідку отримати вони не зможуть. Окрім того, відпустка не продовжується два місяці, тому все одно буде виникати питання з ким залишити дитину.

Ця проблема не нова, повідомила виданню www.galka.if.ua Мар’яна Вершиніна, координатор проекту ГО «Мами Прикарпаття».

За її словами, вона сама зіткнулася із такою проблемою минулого року. Розповідає, що якраз у той період знайшла роботу, проте змушена біла від неї відмовитися, оскільки садок, який відвідувала її дитина, закривали на два місці і тиждень. Ця ситуація настільки обурила Мар’яну Вершиніну, що вона створила громадську організацію «Мами Прикарпаття».

«Наша позиція полягає в тому, що садки повинні закриватися, адже є потреби десь зробити ремонт у групах чи на кухні, замінити сантехніку, плитку, двері, пофарбувати щось. Але садки повинні закриватися не більше, ніж на 30 днів», – говорить Мар’яна Вершиніна.

Окрім того, вона вважає, що чергові групи  теж не вихід, адже в них одразу знаходиться, як мінімум 40 дітей.

Координатор ГО «Мами Прикарпаття» відзначає, що батьки дітей повинні координувати свої зусилля, адже разом можна добитися того, що садок можуть закрити на менший термін. Зокрема, каже Мар’яна Вершиніна, можливо, організація буде проводити із цього приводу акції протесту.

 

Теги: