Сам напросився захищати державу, а тепер його соромлять на всю країну, – мати бійця АТО, якого занесли в список ухильників від мобілізації

Автор: Людмила Баран

12 Сер, 2015 08:12

Сам напросився захищати державу, а тепер його соромлять на всю країну, – мати бійця АТО, якого занесли в список ухильників від мобілізації

До редакції “Galka.if.ua”  звернулася мати добровольця в АТО Максима Роліка. Жінка обурюється, що її сина включили до списку тих, хто не з’явився у військкомат. 

Нагадаємо, нещодавно у мережу виклали Список військовозобов’язаних, які підлягають оповіщенню та запрошуються до Івано-Франківського міського військового комісаріату”. На  117 сторінках – прізвища понад 4 тисяч чоловіків віком від 45 до 21 року. 

Лариса Ролік поскаржилася, що їй телефонують родичі, сусіди, співробітники, які побачили у списку ім’я її сина.

Розповіла, що 32-річний Максим Ролік давно працює у столиці. У червні  він добровільно пішов до Солом’янського військового комісаріату у Києві. Минуло вже два місяці відтоді, як його мобілізували. Тепер він перебуває у Луганській області.

Після його мобілізації Ларисі Ролік додому принесли повістку. Вона віднесла у військкомат синову довідку з військової частини про те, що він є учасником бойових дій. У військкоматі їй сказали, що повістки будуть приходити знову.

“Я відкривала їм двері, брала повістки. А тепер – цей список. Людина сама напросилася захищати державу, а тепер її опозорили на всю Україну”, – сказала жінка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry