Самооборона подякувала прокурору за роботу

Автор: Людмила Баран

27 Jun, 2014 13:00

Поділитись публікацією
Самооборона подякувала прокурору за роботу

Також громадські активісти попросили в депутатів і керівників інших правоохоронних відомств брати з нового прокурора Ігора Настасяка приклад.


На сесії обласної ради 27 червня Ігор Настасяк, якого в березні  призначили на посаду головного прокурора  Івано-Франківщини, розповів про свою роботу. За його словами, за три місяці відбулося багато нових кадрових змін. Всі районні прокурори області, крім Городенківського, Тлумацького і Богородичанського, були звільнені з посад . Прокурор Надвірнянського району після перевірки перебуває на лікарняному.

Прокуратура області, за словами Настасяка, активно працює над земельними питаннями, перевіряє справи вирубки лісів і видобутку гравію з річок. Відомство посилило контроль за  виділенням ділянок під будівництво будинків і його веденням, оскільки раніше було багато порушень видачі дозволів на спорудження нових об’єктів.

Також прокурор розказав,що за три місяці на половину зменшили кількість кримінальних проваджень, позаяк до цього вони були порушені без достатніх підстав.

Після виступу прокурора представник Самооборони підійшов до мікрофона і сказав: “Депутати, беріть приклад з прокурора. Він щодня приймає в себе людей. Ваші приймальні так само активно мають працювати. І також цей приклад має  наслідувати новий керівник обласного УМВС. Хочу подякувати прокурору, людина дійсно працює”.