Samsung випускає перший смартфон на базі Tizen

Автор: Вадим Войтик

03 Чер, 2014 16:11

Samsung випускає перший смартфон на базі Tizen

Компанія Samsung Electronics запустила виробництво першого у світі смартфону на операційній системі Tizen. Більшість телефонів Samsung зараз використовують платформу Android, однак південнокорейська корпорація співпрацює з виробником чіпів Intel у розробці альтернативної операційної системи. Вона розглядаєтсья як спосіб зменшити залежність Samsung від розробника Android – компанії, що належить Google.

Читайте також: Компанія Samsung презентувала гігантський смартфон

Президент консалтингової фірми Frost & Sullivan Ендрю Мілрой сказав ВВС, що, хоча такий крок дозволить Samsung здобути певну перевагу над конкурентами, навряд чи нова операційна система відбере значиму частку користувачів телефонів на Android.

Компанія представить новий телефон на конференції девелоперів системи Tizen, котра відбудеться цього тижня у Сан-Франциско. Наразі Samsung не розкриває даних про ціну нової моделі.

Зараз Samsung продає найбільше в світі телефонів на платформі Android. У міру посилення конкуренції на ринку смартфонів та загального падіння темпів їх продажу Samsung шукав способи утримання свого відриву від конкурентів.
Одним з таких способів, власне, була розробка Tizen – нової операційної системи з відкритим кодом для своїх пристроїв.

Відповідно, Samsung вжив заходів, аби заохотити до нової системи розробників програмування, запустивши спеціальну річну програму для всіх девелоперів Tizen.

Наявність власного магазину, з якого можна завантажити додатки, Tizen Store, дозволить Samsung отримувати більше прибутків від продажу програмування, адже зараз користувачі, які купують програми на пристрої з Android, як правило, платять Google, а не виробникові свого телефону.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...