Санаторій “Черче” планують переобладнати під реабілітаційний центр для учасників АТО

Автор: Людмила Баран

16 Сер, 2014 10:21

Поділитись публікацією
Санаторій “Черче” планують переобладнати під реабілітаційний центр для учасників АТО

На Прикарпатті обговорюють можливість переобладнання санаторію “Черче” в Рогатинському районі на реабілітаційний центр.

На засіданні Координаційного центру допомоги пораненим в ході проведення АТО обговорили питання всебічної допомоги постраждалим та їх сім`ям. А саме: надання фінансового, медикаментозного забезпечення, організації відпочинку та оздоровлення дітей, передає прес-служба ОДА.

Особливу увагу члени Координаційного центру приділили потребі створення на теренах області реабілітаційного центру для постраждалих під час АТО. Допомогу в такому центрі зможуть отримати не тільки військовослужбовці, але й члени їх сімей.

На даний момент створення такого центру перебуває на етапі підбору відповідного приміщення чи діючої установи. Її за кошти бюджету, благодійників та грантових програм планується обладнати на найвищому рівні.

“Найбільш імовірним, на даний момент, виглядає дообладнання і можливе розширення санаторію “Черче” у Рогатинському районі. Установа має досить хорошу матеріально-технічну базу і можливості для розширення, хоч остаточне рішення ще не прийняте”, – підсумував заступник голови ОДА Сергій Адамович.