Секрети вдалих шкільних покупок від мережі магазинів «Ваш партнер»

Автор: Турій Роман

20 Aug, 2018 13:57

Поділитись публікацією
Секрети вдалих шкільних покупок від мережі магазинів «Ваш партнер»

До початку нового навчального року залишилися лічені дні. Коли навколо є неймовірне різноманіття канцтоварів та іншого приладдя, не дивно, що батьки розгублені: що вибрати? Як вибрати? Де вибрати?

Тим паче, коли йдеться про першокласників. Тож, в мережі магазинів «Ваш партнер» порадили, на що звернути увагу при виборі важливих товарів для учнів.

39167196_344960346075951_8286207969549352960_n

Найперше, що потрібно для першокласника, чи старшого учня – це ранець. Їх дуже багато. За своєю формою ранці є каркасні та м’які – але всі вони ортопедичні. Каркасний ранець тримає форму, туди зручно складати книжки і зошити. Коли ставиш на підлогу – не перевертається.

Натомість м’який ранець має перевагу в ціні. Перевірені роками торгові марки: «Kite», «YES», «Class», «Safari», «1 Вересня». На ранцях цих виробників є гарантія – від 6 до 24 місяців.

Наступний обов’язковий атрибут учня – чорнильна ручка. «Відкрите» перо краще виробляє почерк, але деякі вчителі вимагають ручку із закритим пером (аби діти не бруднили руки). На українському ринку ручки із закритим пером тільки китайського виробника, тому це завжди, як лотерея. А найкращі ручки з відкритим пером – Inoxrom і Maped, та найбільш поширена Schneider.

Не забудьмо про кольорові олівці і фломастери. Часто батьки зупиняються на найдешевших варіантах, але не розуміють одного: ви купуєте не олівці, а бажання (чи небажання малювати). Бо якщо кольори тьмяні, олівці туго малюють, то дитина і бажання не матиме малювати. Найбільш відомий якісний виробник олівців – Marko, але зверніть увагу на продукцію ТМ «Kite»- олівці виготовляються на тому ж заводі, але мають грубший стержень, тому їх вистачає надовше. Також дуже важливий момент у підборі олівців – правильна точилка. Їх теж є багато, але вартий уваги тільки німецький виробник ТМ «Kum»: точилки виготовляються з високоякісної сталі, мають лазерну заточку леза, антикорозійне покриття.

Пластилін – ще один невід’ємний атрибут школяра. Чи не головне правило у його виборі – відмовтеся від китайських виробників! Для їхнього виготовлення використовують такі хімічні речовини, що в лабораторіях навіть відмовляються робити аналізи. І якщо на упаковці українська назва, то це ще не означає, що пластилін українського походження.

«Насправді, ми давно перестали бути просто магазином чи просто продавцями, ми дуже любимо нашу продукцію, дбайливо підбираємо асортимент, даруємо хороші емоції при виборі, які покупець продовжує отримувати і при користуванні продукцією. Щиро переживаємо з батьками за кожного учня, чи великого, чи маленького – і ми просто любимо те, що ми робимо!», – зізнається директорка мережі магазинів канцтоварів «Ваш партнер» Людмила Дорошенко.

«Ваш партнер» реалізує товари для школи гуртом і в роздріб. Можна придбати канцтовари для свого користування і за спеціальними цінами для своїх магазинів. Також є якісний асортимент офісних канцтоварів і безкоштовна доставка замовлень по місту й області.

Адреси магазинів в Івано-Франківську: гуртівня на Ребета, 3, Гординського, 4/2, Коновальця, 100 (ТЦ «White»), Вовчинецька, 225А (ТЦ «Велес»), Хоткевича, 63А (ТЦ «Кошик»), Південний бульвар, 20.

39080840_237348213589578_166377146032324608_n (1)