Секрети вибору ідеального бюстгальтера: як визначити правильний розмір?

22 Чер, 2024 14:35

Поділитись публікацією
Секрети вибору ідеального бюстгальтера: як визначити правильний розмір?

Незважаючи на широкий вибір бюстгальтерів на ринку, багатьом жінкам все ще важко знайти потрібну модель. Основна проблема полягає не у відсутності ідеального ліфчика, а в тому, що багато хто не знає, як виміряти розмір грудей. Правильно підібраний ліфчик не тільки зручний, а й повноцінно виконує свою основну функцію – підтримку. Він сприяє формуванню гарного силуету та допомагає зберегти бюст в анатомічно правильному положенні, що вкрай важливо для здоров’я жінки.

Як визначити розмір бюстгальтера, щоб він сидів правильно?

Правильно підібраний розмір бюстгальтера завжди дозволяє білизні створити потрібну підтримку тіла та почувати себе зручно протягом усього дня. Помилки у виборі, на жаль, стають причиною дискомфорту, болю в спині та проблем із кровообігом у зоні грудей. Це все виникає через неправильний розподіл ваги бюста. Якщо чашка бра занадто мала або пояс вільний, бра не може правильно підтримувати груди, внаслідок чого вся вага переноситься на плечі. Це викликає у жінки постійне роздратування та втому від спідньої білизни.

Щоб досягти того стану, коли нижня білизна залишається невідчутною протягом усього дня, досить просто вибрати ліфчик, який правильно сидітиме на тілі. Для цього рекомендуємо дотримуватись кількох простих правил:

  • чашки повинні гладко охоплювати груди за їх формою;
  • перемичка між чашками повинна також щільно прилягати до тіла;
  • пояс повинен горизонтально охоплювати тулуб, причому він бере на себе основне навантаження від маси бюста;
  • бретелі повинні бути у стані звичайного натягу та розгладжувати поверхню чашечки, при цьому розташовуватися чітко на плечах, не утворювати тиск на шкіру.

Розуміючи ці вимоги, багато жінок запитують, як визначити розмір грудей (1, 2 3). Найбільш точний спосіб — це підбір та приміряння різних моделей і стилів ліфчиків. При знаходженні відповідного варіанта достатньо звернути увагу на розмірні параметри, вказані на бирці продукту.

Розмір грудей: як визначити, якщо купувати бюстгальтер в інтернет-магазині?

Сьогодні кожен виробник нижньої білизни використовує свою розмірну сітку бюстгальтерів, яка ґрунтується на двох ключових параметрах: повнота чашки та довжина пояса. Існують також загальноприйняті таблиці розміру грудей у різних частинах світу, наприклад, за європейським, американським або українським стандартом. Ці таблиці схожі між собою за принципом складання:

  • довжина пояса ліфчика позначається цифрою;
  • об’єм чашки – латинською літерою.

Важливо розуміти, що на одну довжину пояса може відшиватися кілька бра з різними чашками, і навпаки — одна і та ж чашка може мати різні пояси. При цьому варто враховувати нюанс: при збереженні маркування чашки та зміні довжини пояса її глибина змінюється приблизно на 2 сантиметри з кожним розміром. Таким чином, якщо раніше ви носили бюстгальтер з чашкою, але тепер вам потрібен ліфчик з більшою шириною пояса, то, швидше за все, доведеться вибрати чашку на одну літеру менше, тобто з маркуванням А.

Щоб правильно визначити розмір бюстгальтера, рекомендується перед кожною покупкою заново знімати заміри. Це допоможе гарантувати ідеальну посадку білизни саме на ту фігуру, в якій зараз ви перебуваєте.

Як визначити розмір ліфчика, якщо дома немає відповідної білизни?

Щоб вирахувати розмір нижньої білизни, достатньо провести пару простих вимірів, які можна зробити за допомогою звичайної кравецької стрічки. Процес займе всього пару хвилин, і, якщо стати перед дзеркалом, то дуже просто зняти мірки самостійно!

Для точного розрахунку знадобляться два ключові параметри: обхват грудей і обхват під грудьми. Виходячи з цих даних, та знаючи, як визначити розмір чашки бюстгальтера, достатньо звернутися до таблиці розмірів ліфчиків, щоб знайти відповідність між знятими мірками і маркуванням розмірів бюстгальтерів.

Не варто забувати і про такий важливий аспект, як товщина бретельок. Чим більше груди, тим ширше мають бути лямки у ліфчика. Наприклад, бренд Elita враховує це, вкладаючи пласкі поролонові подушечки в бретельки великих бюстгальтерів, що суттєво збільшує комфорт при носінні.

Реклама