Село на Надвірнянщині поповнилося новим спортмайданчиком (ФОТО)

Автор: Застава Максим

04 Вер, 2019 21:45

Село на Надвірнянщині поповнилося новим спортмайданчиком (ФОТО)

В рамках реалізації обласного проєкту «Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації» на території Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. днями відбулось урочисте відкриття спортивного силового майданчика.

На урочисте відкриття майданчика завітали представники районної та міської влади, духовенство, керівництво, педагоги та учні школи.

У своїх виступах перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов та директор Пнівської ЗОШ I-III ст. Олег Фединяк наголосили на важливості реалізації подібних проєктів.

Як зазначив Богдан Зеленчук, за останні роки в Надвірнянському районі значно покращується інфраструктура спортивних та дитячих майданчиків та створюються належні умови для організації дозвілля дітей та молоді, забезпечення систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів, покращення спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді, заохочення до здорового способу життя.

“Ми стали свідками відкриття ще одного майданчика, що стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва району громади с. Пнів, активним людям, меценатам, які доклали для цього максимум зусиль”, – зазначив Зеленчук.

Після урочистого перерізання стрічки, священник села провів посвяту нової спортивної споруди, а після освячення майданчика представники влади закидали перші м’ячі у сітку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry