Семенченко у Бурштині розповів, чому в Ахметова потрібно забрати місцеву ТЕС (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Jun, 2017 16:48

Поділитись публікацією
Семенченко у Бурштині розповів, чому в Ахметова потрібно забрати місцеву ТЕС (ФОТО)

Сьогодні о 15:00 на центральній площі Бурштина мали відбутися громадське віче та молебень за загиблими воїнами АТО за участі одного з лідерів «Самопомочі» народного депутата України Семена Семенченка.

Читайте також: У ДНР розстрілюють за відмову від мобілізації – Семенченко

Але в основному присутні стали свідками чергових заяв від політика.

На анонсовану подію прийшло кілька десятків людей, в основному це не місцеві добровольці та оточення Семенченка зі Штабу блокади торгівлі з окупантами і люди літнього віку. На початку заходу священик провів нетривалу панахиду, а потім слово взяв народний депутат.

Він вкотре закликав відібрати Бурштинську ТЕС та розділити акції між громадою міста та області. Щоправда, лідер «Самопомочі» не уточнив, хто саме в такому разі буде приймати ключові рішення та нести відповідальність за стратегічне підприємство. Також Семенченко вимагав підвищення зарплатні працівникам на 100%, інформують “Галку” присутні на мітингу бурштинці.

Виступ політика був сприйнятий місцевими досить неоднозначно. Так, присутні в юрбі зізналися, що так і не змогли отримати від лідера «Самопомочі» чіткий план з розвитку станції.

У коментарі сайту директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар повідомив, що середня зарплата на станції в 2016 році становила 9304 грн – її розмір перевищує середню зарплату по Івано-Франківській області у два рази.

Нагадаємо, що в Бурштинська ТЕС вже неодноразово ставала центром політичних заяв. З початку року на акціях навколо станції “відзначилися” партії «Народний контроль», «Воля», і політик Михайло Саакашвілі.