Семенишин – не лише керівник міліціонерів та динамівців, але й головний самбіст області

Автор: Людмила Баран

26 Sep, 2014 11:38

Семенишин –  не лише керівник міліціонерів та динамівців, але й головний самбіст області

Під час звітно-виборної конференції Івано-Франківської обласної федерації спортивного та бойового самбо у Надвірній обрано нового президента організації – Миколу Семенишина.

Читайте також: Дорогою, викладеною свічками, сотні людей проводжають "Семена" до храму (ФОТО)

У конференції взяв участь 41 делегат, в тому числі представники владних органів Надвірнянщини, керівники силових відомств району, спортсмени та їх наставники, передає СЗГ УМВС.

За пропозицією спортсменів на посаду президента федерації спортивного та бойового самбо Прикарпаття було обрано начальника УМВС  в області полковника міліції Миколу Семенишина.

Після привітань новообраний очільник федерації зазначив, що всіляко сприятиме підтриманню традицій організації та розвиватиме їх.  Микола Семенишин привітав та вручив цінні подарунки переможцям всеукраїнських чемпіонатів-вихованцям надвірнянської школи самбо.

Як відомо,  у серпні Семенишина обрали головою обласної організації Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». 

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України  — всеукраїнська громадська організація фізкультурно-спортивної спрямованості, що об’єднує колективи фізичної культури і спорту працівників i військовослужбовців правоохоронних органів, наприклад МВС, МНС, СБУ, ГПУ, податкової міліції, прикордонної служби тощо. Також сюди входять  студенти та курсантм вищих навчальних закладів, які готують фахівців для правоохоронних органів України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry