Семко про кошти на закупівлю бронежилетів: люди хочуть знати: куди пішли їхні гроші і чи раціонально вони використовувались

Автор: Турій Роман

12 Jun, 2014 07:33

Поділитись публікацією
Семко про кошти на закупівлю бронежилетів: люди хочуть знати: куди пішли їхні гроші і чи раціонально вони використовувались

Відбулося організаційне засідання робочої групи, яка створена для вивчення і аналізу придбання матеріально-технічних засобів для укомплектування 5 батальйону територіальної оборони області, створення належних умов для служби військовослужбовців.

Читайте також: Голова ОДА Олег Гончарук визначився з новими заступниками?

Володимир Семко, перший заступник голови ОДА, повідомив, що робоча група створена спільним розпорядженням облдержадміністрації і обласної ради, яка вивчить і проаналізує факти, наведені депутатами і представниками громадських організацій на сесії обласної ради 6 червня 2014 року. Тоді критикувалось керівництво військового комісаріату за неналежну підготовку батальйону  територіальної оборони області, незабезпеченість військовослужбовців бронежилетами та кевларовими  касками, незадовільні побутові умови тощо. Робоча група, в яку ввійшли правоохоронці, депутати обласної ради з різних фракцій, представники громадських організацій, фахівці фінансової інспекції та інших контролюючих організацій, найближчим часом проаналізує наведені факти та прозвітує громадськості краю про свою роботу.

«Було виділено з обласного бюджету 2,5 млн. гривень для укомплектування  цього батальйону. Чимало людей, підприємств і організацій надавали благодійну допомогу. Тому люди хочуть знати: куди пішли їхні гроші і чи раціонально вони використовувались», – говорить Семко.

На засіданні визначено обов’язки між членами робочої групи і дано відповідні доручення, про виконання яких вони прозвітують на наступному засіданні.

Керуючий справами – заступник керівника виконавчого апарату обласної ради, заступник голови робочої групи Іван Данів повідомив, що звітуватиме робоча група на позачерговій сесії обласної ради, яка, орієнтовно, має відбутися наступного тижня.

Як повідомлялося раніше, у Делятині Надвірнянського району дислокується батальйон №5 територіальної оборони області. Загалом, з цільового фонду на потреби формування батальйону територіальної оборони області було спрямовано в середньому 6 мільйонів гривень.

Теги: