Сербин, Случик та Світлик ймовірно не подаватимуть наступного року е-декларації

Автор: Вадим Войтик

07 Вер, 2017 12:15

Поділитись публікацією
Сербин, Случик та Світлик ймовірно не подаватимуть наступного року е-декларації

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду якомога скоріше ухвалити внесений ним законопроект про скасування електронного декларування для громадських активістів – антикорупціонерів. Про це він сказав з трибуни парламенту у четвер під час свого щорічного звернення до депутатів.

Читайте також: Мери Франківська та Львова про ідеальне місто майбутнього (ФОТО, ВІДЕО)

 “У липні я вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект про скасування електронного декларування для громадських активістів. Просив би підтримати його, щоб справа не виглядала так, нібито президент – хороший, а депутати – не дуже”, – цитує главу держави УП.

Він визнав, що запровадження такого декларування було “нашою спільною помилкою”. “А помилки треба виправляти”, – наголосив Порошенко.

Як повідомляла “Галка”, відповідно до чинної редакції актикорупційного законодавства подавати електронну декларацію мають усі громадяни України, які протягом року більше одного разу брали участь у антикорупційному мітингу, безкоштовному семінарі щодо методів боротьби із корупцією, або надсилали запит до органів влади.