Серед біженців, які перебувають у Франківську, майже немає чоловіків – Кміта-Ференц

Автор: Турій Роман

20 Aug, 2014 16:48

Поділитись публікацією
Серед біженців, які перебувають у Франківську, майже немає чоловіків – Кміта-Ференц

Станом на 19 серпня у Івано-Франківську перебуває 1360 біженців із Донецькою та Луганської області, проте данні про кількість переселенців можуть змінюватися кожної години у бік зростання.

Читайте також: Найбільше переселенці Франківщини потребують дитячого харчування та підгузок (ФОТО)

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua повідомила координатор збору та розповсюдження гуманітарної допомоги штабу Координаційної ради з питань надання допомоги населенню Івано-Франківської області під час надзвичайних ситуацій-подій Юлія Кміта-Ференц.

За її словами, серед переселенців переважну більшість становлять жінки із малими дітьми. Чоловіків майже немає. Деякі чоловіки приїжджають у Франківськ, щоби піти добровольцями в армію.

«Я особисто знаю двох чоловіків, які приїхали в Івано-Франківськ, щоби записатися добровольцями і піти воювати у зону АТО, бо там їх не брали», – каже Юлія Кміта-Ференц.

Вона відзначає, що серед переселенців багато малозабезпечених багатодітних сімей. Окрім того, дуже багато жінок із усиновленими дітьми, яких по п’ять-шість. Є жінка, яка зібрала своїх дітей, дітей родичів і сусідів і привезла їх до Івано-Франківська, їх батьки залишилися пильнувати своє майно в зоні АТО.