Серед учнів міста оголосили конкурс на кращий твір про героїв

Автор: Турій Роман

16 Вер, 2014 20:02

Серед учнів міста оголосили конкурс на кращий твір про героїв

До 14 жовтня, Дня Покрови Пресвятої Богородиці, серед учнів 5-11 класів шкіл міста Івано-Франківська  відбудеться Конкурс на кращий літературний героїко-патріотичний твір. 

Конкурс проводиться за сприяння управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому протягом місяця з 14 вересня по 12 жовтня.

Учні всіх івано-франківських шкіл матимуть можливість подати конкурсним комісіям свої твори на теми: “Народ мій є, народ мій завжди буде…” (10-11 класи) та “Слава козацька не вмре, не поляже!” (5-9 класи) Учні, твори яких пройдуть відбір на першому етапі, відвідають з екскурсією “Козацькі могили” в місті Берестечку.

А в листопаді учні-переможці конкурсу у вікових номінаціях та їх вчителі української мови та літератури отримають дипломи, призи та грошові премії під час урочистого вручення за участю знаних людей Івано-Франківська.

Також, як повідомили в організаційному комітеті, за результатами конкурсу буде видано альманах – збірку найкращих творів, які буде передано українським військовослужбовцям на Схід України та подаровано на згадку переможцям конкурсу.

Про конкурс можна дізнатись у вчителів української мови кожної івано-франківської школи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...