Серед українців почастішали випадки звернення до кардіологів, – МОЗ

Автор: Турій Роман

30 Sep, 2014 13:14

Поділитись публікацією
Серед українців почастішали випадки звернення до кардіологів, – МОЗ

Напружена воєнна ситуація на території Донбасу та Луганська, що триває вже понад півроку, стає причиною постійних стресів серед населення. Так в Україні постійно збільшується смертність від серцево-судинних захворювань.

В таких умовах, в яких опинилося населення на територіях, де відбуваються військові дії, зберігати спокій надто складно, звичайні заспокійливі засоби можуть допомогти не всім. Особливих проблем, зазнають люди, які страждають на патологічні серцево-судинні захворювання, повідомляє УНТ.

Як повідомляє МОЗ, випадки звернень до лікарів кардіологів стають все частішими. Заступник міністра охорони здоров’я В. Лазоришинець, вважає, що агресивна політика, що проводиться з боку Росії по відношенню до України, не може не відобразитися на здоров’ї сотень тисяч українців.

В. Лазоришинець повідомив про те, що стресові ситуації, в яких знаходяться українські військові та звичайні жителі, негативно відображаються на їх здоров’ї, так, почастішали випадки розвитку гострих серцевих захворювань.

В Україні цього року в чотири рази зросла кількість операцій на серці, втричі – проведення коронографій серця, та постійно збільшується смертність від серцево-судинних захворювань.