Серед загиблих від стихії на кордоні Франції з Італією виявили небіжчиків з розмитого цвинтаря

Автор: Вадим Войтик

09 Жов, 2020 12:17

Серед загиблих від стихії на кордоні Франції з Італією виявили небіжчиків з розмитого цвинтаря

Повені розмили кладовище у Франції біля кордону. Тіла похованих людей понесло потоком води в сусідню Італію. У Франції пройшов шторм Алекс, він розмив цвинтар і понад 100 небіжчиків віднесло потоком води закордон.

Шторм став найсильнішим в регіоні за 100 років. Оскільки потоки води понесли вже похованих на цвинтарі людей, то це ускладнило пошуки тіл людей, які загинули під час повені.

Спочатку вважали, що загинули 12 людей. Але потім з’ясували, що 5 тіл з 12 знайдених були винесені водою зі цвинтаря. Тобто, внаслідок повені загинули 7 людей. Тривають пошуки ще 20 зниклих безвісти.

Шторм спершу вдарив по Франції: сила вітру тут сягала 180 кілометрів на годину, всього за 12 годин в регіоні випала річна норма опадів.

Чи не найбільше від повеней постраждала місцевість в районі Ніцци.

“Дороги та близько 100 будинків знесені або частково зруйновані”, – розповів мер Ніцци Крістіан Естрозі після того, як оглянув наслідки повені з гелікоптера.

В Італії, території якої “Алекс” досягнув трохи згодом, також фіксували рекордні норми опадів – найбільші з 1958 року.

Повені призвели до обривів ліній електропередач, зсувів ґрунту і руйнування доріг – численні населені пункти опинилися в ізоляції, людей звідти евакуюють.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...