Серед жінок, які переселились на Прикарпаття зі Сходу України, – сім породіль

Автор: Людмила Баран

15 Сер, 2014 14:33

Поділитись публікацією
Серед жінок, які переселились на Прикарпаття зі Сходу України,  – сім породіль

Семеро маленьких українців народилися на Прикарпатті, ще більше 20-ти біженок готуються стати матерями.

Читайте також: Студенти ІФНТУНГ ознайомилися з роботою Верховної Ради Україні (ФОТО)

Про це повідомив заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Адамович під час спілкування з журналістами на відзначенні Дня гуманітарної допомоги.

За його словами, на допомогу біженцям з обласного бюджету виділили 123 тисячі гривень. Обласна влада разом з громадськими організаціями  працює над соціальною  адаптацією, логістикою, розміщенням біженців на території Прикарпаття, транспортними перевезеннями, влаштуванням дітей у школи й садочки, медичною допомогою.

“У садочки мають влаштувати близько 50 осіб. У школи – трохи більша цифра. Ми вирішуємо ці питання. Не всі матері хочуть віддавати дітей у садочки.  Ми вже маємо 7 породіль, які народжували тут, більше 20-ти жінок серед переселенців готуються стати матерями”, – повідомив Сергій Адамович.

Щодо проблеми із влаштування дітей в дитсадки Сергій Адамович говорить: “Намагаємося врегулювати це питання так, щоб вирішити ситуацію з місцевим населення і не кривдити переселенців. Зі школами Івано-Франківська проблем немає,  забезпеченість дітьми трохи більше 60%”.

Теги: