Сергій Жадан і “роздІлові” виступлять сьогодні у Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Oct, 2018 11:36

Поділитись публікацією
Сергій Жадан і “роздІлові” виступлять сьогодні у Франківську (ФОТО)

У вівторок, 16 жовтня, о 19:00 в Івано-Франківську на “Промприлад. Реновація” покажуть мультимедійний проект “роздІлові” за участю письменника та музиканта Сергія Жадана.

Читайте також: Підвищилась свідомість: на Прикарпатті на Дністрі продовжують смітити, але вже не так сильно - екологи (ФОТО)

Проект “роздІлові” поєднує поезію, музику та візуалізацію. Франківськ стане першим містом в осінньому турі оновленої команди.

Під час виступу “роздІлових” візуальна частина створюється наживо на скляній поверхні, а зображення транслюється на екран на сцені. Проект працює над створенням нової мови, яка поєднує в собі текст, звук, візуалізацію та цифрові технології, інформує “Галка”.

Письменник Сергій Жадан розповів, що проект зародився кілька років тому саме в Івано-Франківську і, зробивши своєрідне коло, знову повернувся в місто.

“Коли ми розпочинали, цей проект був не настільки глибоким, як зараз. Наразі ми вже на іншому рівні. Тексти час від часу змінювалися, вдосконалювалися. Взагалі це такий певний процес взаємодії. У проекті є любов, війна, релігія, відсутність віри, та багато іншого “, – додає Жадан.

Режисерка Оля Михайлюк каже, що кожна версія “роздІлових” є новою й неповторною.

“Цього разу це буде дивовижно й приємно, бо в команду прийшли нові учасники, які принесли щось нове. Проект став виглядати трохи по-іншому. Протягом шести років у команди були різні етапи, і надалі “роздІлові” також будуть змінюватися”, – зауважила Оля Михайлюк.

Прем’єрний український тур пройде в чотирьох містах: Івано-Франківськ, Хмельницький, Одеса та Дніпро. Також у планах команди – виступи за кордоном.