Сервісний центр на колесах буде обслуговувати водіїв Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

13 Apr, 2017 15:22

Сервісний центр на колесах буде обслуговувати водіїв Прикарпаття (ФОТО)

Івано-Франківськ отримав  спеціальний автобус – мобільний сервісний центр МВС. Він обслуговуватиме мешканців віддалених районів області.

Читайте також: Місцеві ЗМІ повідомляють про масову стрілянину в центрі. Міліція спростовує інформацію

Це – один з 20-ти автоцентрів, роботу яких нещодавно запровадило  Міністерство внутрішніх справ України.

Сервісні центри МВС працюють тільки в Івано-Франківську, Калуші та Коломиї. Тому поява мобільних – це можливість для мешканців інших районів заощадити час та кошти на добирання.

Тут здійснюватимуть  реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, замінюватимуть посвідчення водія, видаватимуть  міжнародне водійське посвідчення. Також прийматимуть  запит на отримання довідки про відсутність судимості.  Іспити на посвідчення водія складатися тут не будуть.

Як повідомив «Галці» Костянтин Кулак,  провідний спеціаліст  регіонального сервісного центру, перший виїзд відбудеться вже після Великодня.  19 квітня мобільний сервісний центр приїде до Яремчі. Там вже визначена контактна особа, яка приймає заявки.

Пізніше заплановані візити до Рожнятівського та Верховинського районів.

«Ми надали листи до місцевої влади, районних адміністрацій, пояснили,які послуги надає мобільний центр. За мірою надходження заявок від громадян в районні адміністрації будемо виїжджати по районах», – сказав Кулак.

Він додав, що, коли в районі буде хоча б 10 заявок, будуть виїжджати туди.

Всередині автобуса  марки «Renault Master» є комп’ютер, принтери, які роздруковуватимуть посвідчення та свідоцтва про реєстрацію,  фотоапарат на штативі, термінал для оплати за послуги. Обладнання перед поїздкою спеціально запаковують, щоб воно не поламалося від відбрації на дорозі.

Через розетку автомобіль під’єднується до мережі. На випадок проблем з електропостачанням, є генератор.

У мобільному сервісному центрі працюватимуть троє осіб. Один працівник  сервісного центру займатиметься реєстрацією, інший  – водійськими посвідченнями. Представник експертної служби оглядатиме автомобілі.

«Коли людина хоче перереєструвати автомобіль, експерт огляне його. За годину-дві все буде готово. Посвідчення водія буде ще скоріше. Людину  фотографують, тим часом набирається заявка.  Не довше, ніж за 20 хвилин цю послугу можна буде надати», – розповів Костянтин Кулак.

Спілкуватися з працівниками та подавати документи можна через віконця зі столиками на боці автобуса. У разі дощу – над ними витягують навіс.

МСЦ працюватиме по середах, четвергах і п’ятницях. Зранку автобус виїжджатиме з Івано-Франківська, в кінці робочого дня – повертатиметься.

Люди, які захочуть скористатися послугами такого центру, знайдуть інформацію про необхідні документи, графік роботи і курсування на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі “Мобільні СЦ”.

“Будемо старатися, щоб відвідувати не лише райцентри.  Але потрібні умови, щоб можна було підключитися до Інтернету та електромережі”, – зауважив Костанятин Кулак.

У планах – облаштувати в автобусі власний доступ до мережі Інтернет.

Подібні МСЦ вже запрацювали у Житомирській, Хмельницькій, Луганській та Донецькій областях.

 

 

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry