“Шануй закон або забирайся”. У Франківську влаштували марш проти злочинів іноземців (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Борис Марія

22 Jan, 2016 15:47

Поділитись публікацією
“Шануй закон або забирайся”. У Франківську влаштували марш проти злочинів іноземців (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 22 січня, в Івано-Франківську відбулася масова громадська акція “Марш Справедливості”. Її учасники вимагають забезпечити об’єктивне  розслідування справи щодо розбещування місцевих школярок іноземцями.

Читайте також: Те, що ми переможемо, вже ніхто не сумнівається, але це дуже складний процес: Сергій Сивачук, франківський активіст і військовий ЗСУ

Захід організував Цивільний Корпус АЗОВ у зв’язку з інцидентом, який стався нещодавно – студенти-іноземці розбещували неповнолітніх дівчат з Івано-Франківська. Активісти хочуть привернути увагу громадськості до цієї справи.

Голова івано-франківського “Азову” Сергій Сивачук наголосив, що вони не виступають проти іноземців у місті, це не расова дискримінація. Метою акції  є  насамперед досягти покарання винних у злочині, оскільки були спроби зам’яти цю справу.

За словами Сивачука, активістів підтримав ректор медуніверситету Микола Рожко і пообіцяв звільнити проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків).

Небайдужі зустрілися біля пам’ятника Івану Франку, звідки пішли по “Стометрівці” до Вічевого майдану. По дорозі активісти використовували піротехніку та димові шашки. Пізніше ініціатори акції зачитали резолюцію і вирушили до медуніверситету.

У резолюціі активісти звернулися до працівників поліції, від яких вимагають об’єктивного розслідування: “Докажіть, що в Україні діє сила закону, а не грошей”.

Іноземців просили дотримуватися закону України, в іншому випадку їхати геть.

Активісти вигукували гасла “Вчора Кельн – завтра Франківськ”, “Наше місто – наше право!” та “Шануй закон або забирайся”.

Кінцевим пунктом “Маршу Справедливості” є профілакторій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, де мешкають студенти-іноземці.

Нагадаємо, що для двох студентів-іноземців з Івано-Франківська суд призначив запобіжний захід – тримання під вартою 60 діб.

Читайте також:  Іноземцям, які згвалтували неповнолітню дівчину з Франківська, загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі,

Глава арабської спільноти закликає затримати ще чотирьох фігурантів справи про розбещення школярки, та не сприймати всіх арабів як злочинців,

У Франківську активісти вимагають покарати іноземців за розбещення неповнолітніх, поліцію – за “халатність” у цій справі (ФОТО + ВІДЕО)

Теги: