Ще одного підприємця, який ввів в оману директора “Комфортного дому” на ремонті укриттів, засудили до штрафу

Автор: Застава Максим

25 Гру, 2023 20:30

Поділитись публікацією
Ще одного підприємця, який ввів в оману директора “Комфортного дому” на ремонті укриттів, засудили до штрафу

Суд визнав винним франківського підприємця за двома десятками епізодами шахрайства. Зокрема на облаштуванні укриттів й закупівлі медикаментів на замовлення КП Комфортний дім”.

Читайте також: “Важко говорити про велику якість”, – Марцінків про комунальний “Комфортний дім”

Про це пише “Галка” з посиланням на вирок.

Як стверджує слідство, приблизно у середині листопада 2022 року підприємець, перебуваючи у приміщенні комунального підприємства “Управляюча компанія «Комфортний дім” дізнався про пошук підприємством виконавця робіт щодо облаштування споруд цивільного захисту найпростішого укриття та пунктів обігріву на території м. Івано-Франківськ.

Після чого з 23 листопада 2022 року по 22 грудня 2022 року комунальне підприємство “Комфортний дім” уклало з підприємцем 21 договір на загальну суму у понад 975 тисяч гривень. З них 20 – на ремонт укриттів у житлових будинках та один — на 50 великих аптечок.

Фактично будівельні роботи не проводили. Це підтверджує судова будівельно-технічна експертиза. Аптечки ж, вартість кожної з якої понад півтори тисячі гривень, не поставили“, – йдеться у вироку.

Водночас введений в оману директор КП підписував подані підприємцем акти та розраховувався бюджетними коштами.

Підприємець визнав свою провину за всіма епізодами й розкаявся.

Тож суд визнав його винним й призначив штраф у 102 тисяч гривень. Водночас підприємець повинен заплатити державі майже 191 тисячу гривень за експертиз.

Як писала “Галка”, первісно поліція розслідувала ймовірну розтрату бюджетних коштів, а посадовців КП “Комфортний дім” вважали співучасниками цього злочину. 

Раніше іншого підприємця, Степана Гутака, визнали винним у шахрайстві при облаштуванні укриттів в житлових будинках на замовлення комунального підприємства “Комфортний дім“.  

Директором вказаного підприємства є Василь Скиданчук. Підприємцем, який здійснював роботи за згаданими в суді адресами є Володимир Бойко.