Ще треба скейтборди та роликові ковзани, – соцмережі відреагували на ідею Марцінківа запустити на цвинтарі самокати

Автор: Вадим Войтик

20 Чер, 2023 10:15

Поділитись публікацією
Ще треба скейтборди та роликові ковзани, – соцмережі відреагували на ідею Марцінківа запустити на цвинтарі самокати

Мерія планує запустити прокат електричних самокатів та велосипедів для пересування територією івано-франківського міського кладовища. У соцмережах ідея підтримки не знайшла. 

“Отримую дуже багато повідомлень про те, що важко пересуватись нашим міським кладовищем. На превеликий жаль, війна значно його розширила. Вже найближчим часом на кладовищі з’являться електросамокати та велосипеди, які можна буде взяти напрокат”, – написав у соцмережі мер. 

Франківці вирішили, що це жарт. 

Андрій Багриновський Це якась чорнуха чи що??? Самокати? Велосипеди? Ви ще роликові ковзани запропонуйте тим людям, які туди ходять!

Наталя Косован Там після дощу там катери можна пускати!!!! Замість того, щоб дійсно впорядкувати доріжки і територію, щоб люди не топилися в багнюці, знову щось вигадують!!!

Александр Вербовский У такий сумний час це найкращий анекдот від Марцинківа.Можна навіть ставити лайки.Навіть краще вийшло ніж у Жванецького)))

Марія Петрів- Гошовська Які самокати,ровери?ви ще барабани закупіть

Андрій Вікторович Ще треба не зупинятись і купити скейтборд та ролікові ковзани. Але чому тут дивуватись…

Анохіна Любов Ви що починаєте сходити з розуму,а на зиму закупіть лижі!!!

Nadia Baliy Таки дотепний у нас мер!

Втім більшість поставилася до планів мерії серйозно. 

Наталія Гриш Для чого самокати??? Щоб збивали людей на дорозі? Хватає по місту неприємностей. Пустіть краще автобус. Зробіть зупинки, щоб люди могли сховатися від дощу на кладовищі. Подумайте нарешті про людей похилого віку!!!!!!!

Галина Гречаник Палагнюк Важко пересуватись саме людям похилого віку я собі просто не можу уявити як вони будуть їздити на електросаиокатах.Ви що жартуєте чи це знову хтось якийсь тендер виграв

Наталія Бурчак Дуже цікаво буде подивитися,як люди похилого віку будуть ганяти на тих самокатах і роверах. Може,краще,подумати про електро кари,на 10-12сидячих місць,хай платні,хай тільки до морозів

Руслан Зварун З самокатами дуже дурна ідея. Краще електрокари, як на полі для гольфу. Літнім людям зручніше, ніж на самокатах. І в дощ і в сніг зручно, а самокати лише для підлітків зручні

Валентина Ковальчук Ви при своєму глузді ,на цвинтарі на самокатах , і все з міського бюджету ,з податків , невистачає тільки самокатів , а вже забули що війна

Ідею самокатів Марцінків пояснив так: “Такі пропозиції, прохання отримував від мешканців громади”. Втім, пообіцяв опрацювати і питання запуску кладовищем автобуса. 

Читайте також: У франківській поліклініці №4 оновили гінекологічний кабінет (ФОТО)