Ще три нагороди вибороли франківські таеквондисти на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

20 Кві, 2024 19:50

Завершився другий день чемпіонату Європи з Таеквон-До в польському Любліні. Спортсмени з Івано-Франківська вибороли ще три нагороди – срібло та дві бронзи.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

Андрій Томенчук здобув друге місце у ваговій категорії 45 кг. До фіналу Андрій переміг представників Британії, Боснії, Італії та Молдови.

Ольга Григорчин здобула бронзову медаль у ваговій категорії 45 кг. До півфіналу перемогла представниць Румунії та Ірландії.

Станіслав Габльовський здобув бронзову нагороду у ваговій категорії +65 серед юнаків.

Як писала “Галка”, у перший день чемпіонату Лідія Приймак і Денис Липовецький з Івано-Франківська здобули золоті нагороди. Дарія Томенчук — срібна призерка.