Щоб щастя до вас плило, як по воді сита качка, – Галка зібрала найкращі привітання франківців Русланові Марцінківу

Автор: Вадим Войтик

23 Лис, 2022 11:15

Поділитись публікацією
Щоб щастя до вас плило, як по воді сита качка, – Галка зібрала найкращі привітання франківців Русланові Марцінківу

22 листопада свій черговий день народження відсвяткував Руслан Марцінків. Міський голова Івано-Франківська давно здобув всеукраїнську славу. Погодьтеся, більшість з нас не знає як звати мера Луцька чи Полтави. А нашого, повірте, знає вся Україна. 

“Галка” запропонувала своїм читачам привітати мера. Відгукнулося близько 400 франківців. Марцінківу побажали аби не закінчувалася бруківка, бути як Зохан, не вбивати, не красти і щоб у його критиків забракло аргументів.

Були й негативні коментарі, але ми наводимо лише кращі з дописів:

Natali Duda-Dushenko Найщиріші вітання! Усіх Вам гараздів, нових ідей та успіхів у їх реалізації. Божої ласки та опіки для Вас та Ваших рідних. І, звичайно, Перемоги та миру!!! Слава Україні!

Inna Antoniv Бажаю Руслану Романовичу щоб він був завжди «на коні» , невичерпної енергії, поваги від людей, миру та перемоги.

Galina Galina Щирі вітання з Днем народження! Рясних Божих благословінь в усіх сферах життя! Відмінного здоров’я та міцного імунітету від всіх вірусів та негараздів! 😃 Миру, злагоди і достатку!

Іванна Салій Бажаю завжди – і в житті, і на роботі бути найщасливішою, радісною людиною, якій все дається легко, невимушено і з задоволенням. А також бажаю щастя, здоров’я, миру, а решту ви собі купите!

Надія Бегін Саме найкраще побажання – ти як Зохан . Ми Вас любимо!!!

Галина Саведчук Щирі вітання нашому пану Роману, найкращому мерові всіх часів нашого рідного міста! Бажаю Вам міцного преміцного здоров’я,стального терпіння,витримки і розуміння,яке завжди вам притаманне,хай Ваше слово надалі звучить так мелодійно і переконливо.

Vira Iakubiv Вітаю. Щиро бажаю зменшити к-сть мафів в місті, і щоб місто з “місто-бетону та бруківки” перетворилося на “місто з зеленими зонами, по яких не паркуватимуться авто”, і щоб в нас забудовувалося місто якось архітектурно, а не хаотично.

Наталі Наталі Щоб щастя до вас плило, як по воді сита качка…. Щоб вас сі не чіпляла ні одна болячка… На роботу щоб ходили, як на дискотеку… І ніколи щоб не повертали ні в одну аптеку….

Романія Бубна поважатиму то тих пір поки ваша відданість людям буде така …як на сьогоднішній день…Не вбий, не вкради…будь вірний народові як тебе вибрав…

Marta Vasylyshyn Наш мер найкращий в світі, він людина і мер з великої букви, він дуже гарний ґазда свого міста, від коли він при владі наше місто розцвіло, , мої щирі вітання і побажання найкращі в день його народження.

Галина Панькуш З Днем народження !!! В мене теж сьогодні День народження. Здоров’я міцного нам, Божого благословення, мирного неба .Перемоги, Перемоги, Перемоги !!!

Irina Galushchak Йоооой, з днюхою, сусіде.

Mckeꑭzie Boy✙ Єдиний мер, який не побоявся висловитись проти лгбтшників.

✙Ivan✙ Бажаю Руслану Романовичу многая літа. Бажаю, на радість всім містянам, піти з політики, відсидіти гідно термін за свої вчинки, вийти з тюрми і стати нарешті корисним членом суспільства

Alexander Бажаю щоб ровер їхав, а бруківка не закінчувалась

NANA NANA наш любимий серцю мер, руслан марцинків, щиро вітаємо вас і любимо. ви є благословенний  і  богом любимий керівник! нехай господь дає вам мудрості, терпіння і здоров’я і вашій родині! ви є розумна, пунктуальна і головне проста людина без ніякої гордості. хочеться подякувати вашим батькам за такого воспитанного сина. любимо вас.

Макар Пане мер, я бажаю Вам такої роботи, щоб у Ваших критиків забракло аргументів!
Хоча ніхто не відміняв ~15% тих, у кого дупа, куди не цілуй!

Читайте також: Вільний вибір служби: в Івано-Франківську відкрили перший рекрутинговий центр (ФОТО)