Щоб стабільно пройти похолодання: “Прикарпаттяобленерго” ввело ліміти для підприємств області

Автор: Борис Марія

06 Feb, 2023 15:25

Поділитись публікацією
Щоб стабільно пройти похолодання: “Прикарпаттяобленерго” ввело ліміти для  підприємств області

В АТ “Прикарпаттяобленерго” повідомили, що з 7 по 21 лютого ввели графіки обмеження споживання електроенергії для 21 енергоємного підприємства області.

Це для того, щоб стабільно пройти похолодання. Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, пише Галка.

“Через складну ситуацію в енергосистемі, збереження дефіциту електроенергії та зростання споживання електроенергії через зниження температури, НЕК «Укренерго» довело до «Прикарпаттяобленерго» ліміт споживання, який передбачає зниження споживання електричної потужності. Відповідно до цього товариством прийнято рішення в період з 7 лютого до 21 лютого 2023 року на території області ввести Графіки обмеження споживання електричної потужності”, – зазначають енергетики.

Ці графіки стосуватимуться 21 енергоємного підприємства області. Перелік цих підприємств обленерго узгодило з ОВА. До кожного підприємства доведені графіки обмеження електричної потужності. Згідно з ними підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків. У разі їх недотримання, енергетикам доведеться самостійно їх обмежувати в електропостачанні.

Це своєю чергою дозволить дотримуватися і так низьких доведених лімітів для області та стабільно пройти період можливого різкого зниження температури повітря.

Також прийнято рішення, що при зниженні температури повітря до -10 градусів, 12 котелень, які потрапили у чергу 4.3, вимикати не будуть

 
 

Читайте також: Прикарпатські енергетики сплели маскувальну сітку площею 152 квадратних метри (ФОТОФАКТ)