Щоб ти здох і якомога швидше: Галка зібрала привітання іванофранківців путіну

Автор: Вадим Войтик

07 Жов, 2022 17:59

Поділитись публікацією
Щоб ти здох і якомога швидше: Галка зібрала привітання іванофранківців путіну

Президент росії володимир путін 7 жовтня святкує свій 70-й, і сподіваємося, останній день народження. Зі світових лідерів диктатора привітали лише керівники Вірменії, Нікарагуа, Північної Кореї, Таджикистану, Туркменістану та самопроголошений президент Білорусі. 

Галка запропонувала іванофранківцям привітати володаря кремля і наводить найкультурніші з цих привітань:

Nataliia Havrysh Щоб воно літало між небом та землею і не могло здохнути.Щоб жило так аби собі само просило смерти,щоб по кусочках відпадало тіло,а очі вилазили дивлячись, що воно натворило.

Тарас Волошин Бажаю цьому хyйлy, щоб за наступний рік росія розвалилася на шматочки. Поступово. Один тиждень – одна область оголосила незалежність і перевішала “смотрящих” з москви. Другий – друга. Але не лише це. Щоб він все це бачив у прямому ефірі, зі своєї тортурної камери, і щоб за кожну таку область йому вiдрiзали тупим ножем по шмaтку тілa. Пальці, кисті, руки, ноги, потім все решта. І щоб це все тривало десь рік.

Надія Водницька Щоб ти здихав ,довго і чув сторін нашого народу ,якого ти знищуєш і плач дітей,щоб снився кожної ночі тобі нелюд е.

Надія Мандзій Бажаю пережити біль батьків за вбитих і згвалтованих діточок.Біль зґвалтованих жінок. Біль батьків,які втратили своїх синів і дочок! Біль людей, які залишились без домівок,їжі,тепла!!!

Nataliya Olijnyk Господь Бог знає що дати, Божа кара не за горами

Olenka Babjak Щоб та з косою його сьогодні забрала до себе.Амінь

Ivan Hovzan 

Хай живе він довго….
Хай поти його зіб’ють!!
Хай йому копають яму,і його туди кладуть!!

Svitlana Shkromyda Кожному повернеться за вчинки його…

Лариса Карташова Щоб тебе і черви їсти не хотіли, щоб ти мучився від болю все свое паскудне життя, яке тобі залишилося існувати…

Наталія Перцович Проклинати не буду бо то є гріх ..Бог знає що тобі подати за твої діла а от нашим хлопчикам з ЗСУ бажаю перемоги.

Oles Melymuka А щоб тебе порвало на кусочки, твоя ракета залетіла тобі з голови до пятки

Valentyna Moyseyenko Щоб Бог почув побажання українців

Читайте також: Меркель розчарувала Путіна й обурила Лукашенка

Теги: