Щоб відтворювати реалізм — треба суржик, — соліст LATEXFAUNA Дмитро Зезюлін про творчість гурту (ВІДЕО)

20 Nov, 2023 18:39

Поділитись публікацією
Щоб відтворювати реалізм — треба суржик, — соліст LATEXFAUNA Дмитро Зезюлін про творчість гурту (ВІДЕО)

Дмитро Зезюлін — соліст гурту LATEXFAUNA — розповів про ставлення до хейту та спілкування суржиком.

Про це, серед іншого, музикант розповів у новому випуску проєкту “Розмова“.

“Нам тільки дай хоть чуть-чуть за що захейтити. І все, і забувається усе хороше, що хтось коли-небудь робив. Одразу несеться хейт, шакалячий експрес, Твіттер весь горить. Я вважаю, що це у нас дуже нездорова тема. Дуже нездорова тема — хейтити людей за проступки, за якісь їхні погляди.

Звісно, бувають погані погляди, величезні проступки. Але буває, що зовсім кльові ситуації розвивають до такого, що я думаю: “Люди, звідки у вас стільки цього всього береться?”.  Я розумію, що ситуація у нас не найкраща, але однаково треба менше хейту”.

– Суржик — це про настояще?

– Для того, щоб робити твори про настояще — ти не зможеш туди запакувати героїв, які будуть говорити чистою українською, бо тоді це буде не по-справжньому, люди просто не прокорелюють. Тому що воно буде несправжнє. Тому, щоб відтворювати реалізм, тобі хоч гопки скачи, а треба використовувати суржик.

Більше — у випуску:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.

Читайте також: Пожертвувати кавою і життям — це різне: азовець “Торк” про прихильників “Я ж доначу” (ВІДЕО)