Шевченка впіймали на непрямому підкупі

Автор: Турій Роман

23 May, 2014 10:35

Поділитись публікацією
Шевченка впіймали на непрямому підкупі

Кандидат в народні депутати по 83 мажоритарному округу Олександр Шевченко використовує технологію непрямого підкупу.

Про це говорять в ОПОРІ.

За даними представників громадської організації, вони зафіксували факт непрямого підкупу, який мав місце четвертого травня у Фортечній галереї «Бастіон».

Саме там  відбулось нагородження авторів найкращих студентських робіт, що брали участь у конкурсі з живопису «Івано-Франківськ – місто європейське». П’ятьом авторам кращих робіт було вручено сертифікати на триденний безкоштовний відпочинок у туристичному комплексі «Буковель».

Ведуча церемонії нагородження підкреслила, що ці подарунки переможці конкурсу отримують від кандидата у народні депутати України по округу №83 Олександра Шевченка.

В ОПОРІ відзначають, законодавство забороняє надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів та послуг, тому даний факт можна розцінювати як непрямий підкуп виборців.

Довідка

Закон України «Про вибори народних депутатів України» Стаття 74, частина 14: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей.

 

Читайте також: Франківці у Німеччині допомогли українці, котра передчасно народила та не мала коштів на шалено дороге перебування дитини у медзакладі (ВІДЕО)