Шевченко піде у Верховну Раду від Івано-Франківська (ВІДЕО)

10 Чер, 2019 08:22

Шевченко піде у Верховну Раду від Івано-Франківська (ВІДЕО)

Народний депутат України, екс-директор “Буковелю” і представник партії “УКРОП” олігарха Ігоря Коломойського – Олександр Шевченко, має намір знову балотуватися до Верховної Ради у 83 окрузі в Івано-Франківську.

Про це він заявив у відеозверненні до громади. Політик заявив, що набрався достатньо досвіду та контактів, аби після перевиборів 21 липня одразу ж приступити до роботи заради якісних змін в Україні та обласному центрі.

“Я дякую вам за той кредит довіри, який ви надали мені двічі – в травні та в жовтні 2014 року на тодішніх дочасних виборах”, – сказав Шевченко, не згадавши, що після того програв у Франківську вибори мера Івано-Франківська, не вийшовши навіть у другий тур.

Перед виборами Шевченко пообіцяв провести сотні зустрічей-звітів з франківцями. Він додав, що представники його команди балотуватимуться в інших округах області, але імен ще не назвав.

За інформацією “Галки”, Шевченко не зміг пробитися у список партії “Слуга народу”, тому й обрав варіант “мажоритарки”. Раніше до парламенту від Франківська мав йти депутат міської ради від “УКРОПу” Віталій Мерінов.

Звернення Олександра Шевченка до мешканців Івано-Франківська

Друзі, Івано-Франківці!Я вирішив балотуватися в народні депутати України по мажоритарному округу від міста Івано-Франківська.Я дякую вам за той кредит довіри, який ви надали мені двічі – в травні та в жовтні 2014 року на тодішніх дочасних виборах.Друзі, я завжди пам’ятав про відповідальність перед вами та завжди відчував вашу підтримку.Для мене в нашому місті не існує іншої команди як команда патріотичної, мудрої громади міста Івано-Франківська, команди, інтереси якої я гордий представляти. Виборчу компанію я почну із свого звіту перед громадою, із звіту за п’ять років роботи у Верховній Раді України за Вашим дорученням! Традиційно планую провести сотні зустрічей, розповісти про свої плани на майбутню каденцію у Верховній Раді, ще раз зрозуміти всі ваші проблеми, отримати ваші накази.До Верховної Ради від округів Івано-Франківщини зараз висуваються й інші представники нашої команди. Нашою спільною програмою буде програма «Нова якість Прикарпаття».Переконаний, що разом ми зможемо потужно представляти інтереси мешканців нашого краю. На законодавчому рівні сприяти комплексному розвитку міста Івано-Франківська та області – покращенню інфраструктури, будівництву доріг, створенню кращого інвестиційного клімату, росту заможності та соціального захисту прикарпатців.Переконаний, що той досвід, розуміння механізмів, ті контакти, які я отримав за п’ять років після Революції Гідності в українському парламенті, є добрим фундаментом, щоб в майбутній каденції одразу ж приступити до ефективної роботи.Україна отримала шанс на зміни, шанс на швидку розбудову кращого життя для наших родин, для наших дітей. Тому, друзі, я знову прошу вас, громаду Івано-Франківська, надати мені право на владу, щоб представляти інтереси українського народу в цілому та Івано-Франківська зокрема в українському парламенті.Дякую всім вам! Переконаний, що попереду в нас багато роботи. Працюємо далі!

Опубліковано Олександром Шевченком Субота, 8 червня 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry