Шевченко планує захистити Франківськ “від ідіотів” та монополізувати ремонт доріг?

Автор: Вадим Войтик

16 Mar, 2015 07:49

Поділитись публікацією
Шевченко планує захистити Франківськ “від ідіотів” та монополізувати ремонт доріг?

Народний депутат Олександр Шевченко заявляє, що чинні виконавці скоро не матимуть стосунку до ремонту доріг. Натомість він сам обмірковує можливість придбання нового асфальтного заводу з Європи для потреб Франківська.

Читайте також: Івано-Франківські депутати закликали колег з Києва тримати "духовні скріпи"

“Акцентую – Ви і ваші Дружки можуть тільки мріяти про спокій… В дуже близький перспективі… І не мені цим займатись. Є провоохоронці. А хто і що буде робити не Ваша справа. Ви скоро до доріг відношення точно не будете мати”.

Про це народний депутат Олександр Шевченко (чи особа, що має доступ до його сторінки) заявив у публічній переписці в мережі Фейсбук.

“Такі дурні, як Ви, і такі дороги, які ви “будуєте” не дозволяють рухатись країні вперед. Міські вибори все Вам покажуть, – адресував свої слова народний депутат директору приватної дорожньої фірми “Івано-Франківськавтодор” Андрію Шуневичу.

Також Олександр Шевченко натякнув на свої плани щодо майбутньої виборчої кампанії.

“Тепер точно знаю, що робитиму на місцевих виборах. Коливався, але тепер переконаний в тому, що місто треба захистити від хабарників та ідіотів”.

Як відомо, ремонт Набережної став одним з виразних елементів виборчої кампанії тодішнього кандидата в нардепи Олександра Шевченка. Технології з ремонту кандидат називав “космічними”.

При цьому Шевченко не приховував, що йому вдалося вклинитися у проведення тендеру, завдяки чому набережну Стефаника ремонтувала наближена до нього фірма.

Загальна кошторисна вартість робіт склала понад 38 млн. грн. Оплачували роботи у співфінансування міський та обласні бюджети. За оцінками фахівців, кошторисний прибуток виконавця на такому об’єкті склав біля 4 млн. грн.

Ні редакції “Галки”, ні депутатам так і не вдалося отримати проектно-кошторисну документацію на ремонт Набережної для оприлюднення.