Шевченко продемонструє космічні технології на дорозі Івано-Франківськ-Львів?

Автор: Турій Роман

04 Jun, 2015 13:00

Поділитись публікацією
Шевченко продемонструє космічні технології на дорозі Івано-Франківськ-Львів?

П’ять компаній взяли участь у процедурі відкритих конкурсних торгів Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів на ділянці км 395+660 – км 436+433 (від села Давидів до межі Івано-Франківської області).

Читайте також: Франківці у Німеччині допомогли українці, котра передчасно народила та не мала коштів на шалено дороге перебування дитини у медзакладі (ВІДЕО)

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, заявки на участь у торгах подали компанії ТзОВ “Лідер”, ТзОВ “ПБС”, ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”, ТзОВ “Росдорстрой” і ТзОВ “Техно-Буд-Центр”.

Розкриття пропозицій відбулось за присутності представників ЗМІ та народних депутатів України Ярослава Дубневича й Олександра Шевченка, який близький до компанії “ПБС”. Остання, як відомо, ремонтує дорогу на Набережній у Івано-Франківську.

Технології, які використовує “ПБС”, Шевченко не раз називав “космічними”.

Кошти на проведення ремонту автодороги передбачено у постанові Кабінету міністрів №323 від 25 травня 2015 року “Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства  областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема, доріг Мукачеве – Львів, Татарів – Кам’янець-Подільський, Стрий – Мамалига)”.

Згідно з постановою, на Львівщину передбачено виділити 200 мільйонів гривень. За ці кошти ремонтуватимуть дві ділянки автодороги Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів.